لایو پرسش و پاسخ با موضوع خیانت ، خداوند ، عملگرایی

لایو پرسش و پاسخ با موضوع خیانت ، خداوند ، عملگرایی و …

به نام خدا

لایو پاسخ به سوالات شما

این لایو پرسش و پاسخ سوالات مخاطبین پیج اینستاگرام با آقای قورچیان است

با شرکت کردن در کارگاه شفای زخم قسمت بزرگی از زخم‌های شما شفا پیدا می‌کند. ولی قسمت دیگه‌ای از زخم‌های شما بستگی به خودتان دارد، که چقدر میخواهید تغییر کنید و پای قول‌های خودتان که در کارگاه شفای زخم می‌دهید باقی می‌مانید.

با یکبار شرکت کردن در کارگاه شفای زخم، خیال نکنید تمامی زخم‌های شما شفا پیدا می‌کند، بلکه باید تمامی تکنیک‌ ها را هر روز تمرین، تمرین، تمرین کنید.

آقای قورچیان در بخشی از لایو خودشان گفتند: یادتان باشد وقتی شما از کسی بدی یا خیانت می‌بینید، تمامی وجود شما آتیش میگیرد، و وقتی که نمیتوانید کاری انجام بدهید از دست خودتان  و فرد مقابل عصبانی می‌شوید.

این حس در درون شما تبدیل به خشم می‌شود، و بعد در آینده این خشم‌ها تبدیل به غده‌های سرطانی یا مریضی می‌شوند. برای اینکه حال شما خوب بشود و از این خشم رهایی پیدا کنید، باید اینقدر جرات پیدا کنید که با خودتان صادق باشید.

که در مقابل این همه خیانت چرا در این موقعیت هنوز قرار دارید و کاری برای خلاصی خودتان از این جهنمی که در آن قرار دارید انجام نمی‌دهید. یکی از راه‌های رهایی از این موقعیت، قرارگیری در مسیر  مشیت الهی است و ما در  بسته مشیت الهی تمامی ورود به این مسیر را توضیح داده‌ایم.

در بخشی دیگر گفتند: کسانی که آسیب‌های شدیدی در دوران کودکی و نوجوانی براشون اتفاق می‌افتد، زمانی که در بزرگسالی شرایط زندگی و کار و کسب‌شان در حال پیشرفت خوبی است، دچار یک ترس درونی می‌شوند، و در ذهن آنها یک فکری به وجود می‌آید که شرایط آنها در آینده تغییر خواهد کرد و بدتر خواهد شد و این شرایط فعلی شانسی بود است. این افراد برای اینکه این موضوع برایشان ایجاد نشود، حتما باید زخم‌های که از این آسیب‌ها دیده‌اند را شفا دهند.

در مورد مراقبه یک نکته مهم این است که اگر کسی با اطمینان می‌گوید هر شب در حال مراقبه به مدت طولانی است یک دروغ بزرگی است که این فرد دارد می‌گوید.

 

شفای زخم

حتی آقای قورچیان با اینکه مدرس مراقبه هستند و یک فرد مراقبه‌گر هستند خودشان هر شب مراقبه نمی‌کنند و به دیگران هم توصیه  انجام هر شب مراقبه را نمی‌دهند. فقط آقای قورچیان به شاگردان خودشان در مراقبه، دو یا سه هفته پشت سر هم برای تمرین هر شب مراقبه را توصیه می‌کنند.

وقتی شما بسته آموزشی احساس ارزشمندی را گوش می‌کنید، وارد ارتعاش ارزشمندی می‌شوید. در مرور زمان وقتی دچار کارهای اشتباه می‌شوید، دیگر مثل قبل نیستید و کارهای اشتباه را با لذت انجام نمی‌دهید و درد این اشتباه را خودتون می‌کشید.

این درد باعث میشه آگاهی برای شما ایجاد بشه و تغییر مسیر برای شما ایجاد می‌شود. متاسفانه عملگرایی در ایران زیاد آموزش داده نشده است، وقتی ما آدم‌ها عملگرا می‌شویم، می‌توانیم هر مشکلی و زخمی که برای ما پیش می‌آید را حل کنیم. عملگرایی بسیار سخت است، و باید سال‌ها تمرین‌های آن را انجام بدهید تا در وجود شما قرار گیرد و یک فرد علمگرا شوید.

وقتی شما در یک زمینه‌ای آدم توانمند و پخته می‌شوید، حتما روی آن موارد تمرکز کنید و تمام توجه خود را در یک بازه زمانی به این توانایی معطوف کنید تا کامل این پختگی در شما شکل بگیرد. تا وقتی این پختگی و توانمندی در شما کامل نشود مسیر برای شما ادامه پیدا نخواهد کرد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

167 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Sahar
7 ماه قبل

واقعا نمیشه اعتماد کرد…

زهرا
7 ماه قبل

خیلی خوشم اومد ازمقالتون

فاطمه احمدی
7 ماه قبل

تکی استاد

Nazi
7 ماه قبل

تواین دوره زمونه نمیشه ب کسی اعتمادکرد

رضا
7 ماه قبل

عالی بود و کاربردی استاد جان