موسسه آموزشی پیشگامان من حقیقی به مدت هشت سال است که فعالیت های خود را در زمینه های آموزش معنا و رشد و توسعه ی فردی آغاز کرده است.این موسسه به مدیریت جناب آقای فراز قورچیان در این مدت با برگزاری موفقیت آمیز بیش از دو هزار کارگاه آموزشی در زمینه های مختلف خودشناسی، ناخودآگاه، روابط عاطفی و روابط مالی مخاطبان بسیاری را از نقاط مختلف ایران و جهان پذیرا بوده است. تا کنون بیش از دویست هزارنفر شرکت کننده موفق به شرکت در این کارگاه های آموزشی بوده اند و از خدمات آموزشی این مجموعه بهره برده اند. دستیابی به نتایج شگفت انگیز و تغییرات مثبت چشمگیر در رشد و توسعه ی فردی و سلامت جسمی و روانی در شرکت کنندگان از افتخارات کاری این مجموعه می باشد.مخاطبان مجموعه من حقیقی با بهره گیری از دوره های آموزشی و کارگاه ها و به کارگیری تکنیک های منحصر به فرد و راهبردی موفق شده اند که به مشکلات روانی، جسمی،مشکلات مالی و عاطفی خود فائق آیند.


علاوه بر آن موسسه آموزشی من حقیقی مفتخر است که با برگزاری همایش ها و سمینارهای عمومی در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی برای عموم مردم در زمینه ی آگاهی بخشی و سلامت جامعه ی ایرانی گام های بسیاری را برداشته است.مخاطبان مجموعه من حقیقی جز جسورترین، شجاع ترین و خوش قلب ترین افرادی هستند که می شناسیم.آن ها به این باور رسیده اند که با تغییر و تحول و انجام دادن و تبدیل شدن میتوانند پیروزمندانه از موانع عبور کنند.چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین می توانید با ما هم مسیر باشید. شما نیز بخشی از داستان ما هستید.

من حقیقی چطور شکل گرفت حتما ببین

فراز قورچیان
ارتباط با ما

برای ارتباط با کارشناسان حرفه ای آموزش دیده توسط استاد فراز قورچیان می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید

فراز قورچیان
شبکه های اجتماعی

تنها شبکه های اجتماعی فراز قورچیان

برای ورود به شبکه اجتماعی ما از دایره رو به رو استفاده کنید