کلاهبرداری محتوا !!

وبسایت من حقیقی

قطعا همه ی ما میدانیم که برای هرتجربه ای باید هزینه ای پرداخت کرد. اون هزینه میتواند وقت، دوست، زمان با خانواده بودن، رنجش، گرسنگی، تشنگی، ریاضت، غم، اندوه، ناراحتی و ارزان ترین هزینه برای کسب تجربه پول است.

تجربیات و آموزش هایی که توسط استاد فراز قورچیان منتشر میشود و به دست افراد خریدار میرسد کاملا خصوصی و اختصاصی بوده و طبق ماده 745 قانون مجازات اسلامی و مواد 23،24،28و29 و از قانون حمایت حقوق مولفان ،مصنفان و هنرمندان و ایضا ماده 13 قانون نحوه مجازات اشخاص فعال در امور سمعی وبصری، اگرهرفردی اعم از افراد کلاهبردار یا شیاد ، آموزش های استاد فراز قورچیان را به طور رایگان منتشر بکند و بخواهد که به صورت رایگان در اختیار عموم قرار بدهد مجرم شناخته شده و موجب پیگرد قانونی اون فرد و دستگیری او خواهد شد.

آموزش هایی که توسط تیم آموزشی من حقیقی به مدیریت استاد فراز قورچیان تولید میشود ، حاصل سالها آموزش، تجربه، تفکر، تعمق و بیش از هزاران ساعت تلاش شبانه روزیه بی وقفه و بی پایان ایشان بوده و با هر فردی که قصد انتشار رایگان و در اختیار عموم قرار دادن اطلاعات مذکور رو داشته باشد برخورد خواهد شد. هیچ محصول، آموزش و تجربه ی موثر و با کیفیتی بدون تلاش و زحمت و به طور رایگان بدست نمی آید ، بنابراین ، برای احترام گزاشتن به ما، برای احترام به خودتان و برای این که ما بتوانیم بهترین خدمات ممکنه در این زمینه رو بهتون اعطا کنیم، به هیچ وجه من الوجوه از افراد سودجو، شیاد و کلاهبردار که قصد نشر آموزش ها، محصولات و خدمات ما را به صورت رایگان دارند، هیچ محتوا و آموزش و محصولی رو دریافت نکنید.

لازم به ذکر است که هر فردی به جز کارشناسان، متخصصان و ادمین های اصلی موسسه پیشگامان من حقیقی برای فروش دوره و ارائه ی خدمات با شما ارتباط برقرار کرد به هیچ وجه از طرف ما نبوده و از در دسترس قرار دادن اطلاعات شخصی خود نظیر اطلاعات بانکی، شماره تلفن، کد ملی و . . . در دست افراد شیاد و کلاهبردار خودداری فرموده و تمامی عواقب به وجود آمده از عدم رعایت نکته ی گفته شده بر عهده ی خودتان خواهد بود.

هرگونه انتشار و انتقال رایگان و پولی محصولات، آموزش ها و خدماتی که توسط تیم پیشگامان من حقیقی و استاد فراز قورچیان ارائه میشود از طریق تمامی پلتفرم ها نظیر وبسایت، سوشیال مدیا ها و حتی انتقال آنها از طریق بلوتوث، غیرقانونی و ممنوع بوده و تمامی افراد منتشر کننده ی موارد ذکر شده شیاد و کلاهبردار بوده و حتما برای مجازات آنها از طریق مراجع قضایی مربوطه اقدام خواهد شد.

جناب استاد فراز قورچیان همواره در تلاش هستند تا بهترین خدمات و آموزش های ممکنه رو دراختیار همه ی عزیزان و همراهان پیشگامان من حقیقی قرار بدهند و انتشار محتوای تولید شده توسط تیم پیشگامان من حقیقی، بدون ذکر منبع و به صورت رایگان نوعی بی احترامیست که نه در شان استاد فراز قورچیان و تیم پیشگامان من حقیقیست و نه در شان مخاطبان عزیز و همراهان گرامی ما.

پس خواهشمندیم که از دریافت محصولات ، آموزش ها و خدمات ارائه شده توسط تیم پیشگامان من حقیقی از هر فرد یا موسسه دیگری به جز موسسه پیشگامان من حقیقی خودداری نمایید و در صورت رویت سریعا به تیم پشتیبانی اطلاع دهید.

از همراهی شما عزیزان و همراهان گرامی موسسه پیشگامان من حقیقی، کمال تشکر و قدردانی را داریم و امیدواریم که بتوانیم بهترین خدمات ، آموزش ها و محصولات ممکنه رو به شما ارائه بدیم.