پرسش و پاسخدسته بندی: شفای زخماحساس امنیت در رابطه
مدیر سایت 3 سال قبل

سلام به امپراطوری عشق
یه سوال دارم اگر تو رابطه احساس ناامنی نباشه / امنیت برقراره
اینو میشه خواهش کنم توضیح بدید ؟

مدیر سایت پاسخ داده شده 2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
اولین نکته ای که می خوام به شما بگم این هست که وقتی بی توجهی آدم ها رو از بیرون دریافت میکنیم که خودمون به درون خودمون بی توجه هستیم ، یعنی ما به خودمون و روحمون توجه نداریم در نتیجه دیگران هم توجهی به ما ندارند ، وقتی خودمون خودمون رو ندید میگیریم در نتیجه در نظر دیگران هم دیده نخواهیم شد . البته که حس دیده شدن در نظر دیگران تا حدی باگ تایید طلبی هست ، یعنی علاقه ما به تایید گرفتن از بیرون به جای تایید خودمون توسط خودمون . آرامش شما با توجه مطلق آن فرد در رابطه اتفاق نخواهد افتاد بلکه زمانی اتفاق میفته که شما روی هم وابستگی خودتون کار کنین > اینکه در رابطه تمام توجه و فکر و ذکر یک طرف به طرف مقابل باشه نشان از رابطه سالم نیست بلکه نشان از یک رابطه هم وابسته ناسالم هست . پیشنهاد میکنم حتما مقالات هم وابستگی رو که داخل سایت به صورت رایگان قرار داره مطالعه کنین و بسته آموزشی از وابستگی تا شفا و سواد رابطه عاطفی یک و دو و احساس ارزشمندی رو حتما تهیه کنین و گوش کنین دراین بسته ها تکنیک های زیادی گفته شده که میتونه خیلی به شما کمک کنه .
موفق و پیروز باشید

Saharreyhani پاسخ داده شده 2 سال قبل

سلام فراز جان وقت بخیر ، من وارد هر رابطه که میشم میخوام که تو زندگی طرف مقابلم اولویت رو داشته باشم واینکه بیشتر وقتش رو برای من بزاره وبی توجهی منو تا حد مرگ عصبی میکنه واین موضوع باعث میشه اون آرامشی که از رابطم میخوام رو بدست نیارم شما چه راه حلی رو پیشنهاد میکنید؟😞

1 پاسخ
مدیر سایت 3 سال قبل

سلام.
دوست عزیز این موضوع یعنی اینکه شما انقدر از درون احساس امنیت باید داشته باشین (به عنوان یک طرف رابطه ) و احساس نا‌امنی نداشته باشین ، که رابطه‌هم امنیت داشته باشه.(احساس امنیت رو درونی کنین)