پرسش و پاسخدسته بندی: سوالات عمومیوسواس در ورود به رابطه
negar67 3 سال قبل

سلام روزتون بخیر در ابتدا ممنونم بابت راهنمایی ها و تولید محتوا در اینستاگرام و سایت…یه سوال داشتم من که هنوز نتونستم جواب قانع کننده ای براش پیدا بکنم و اذیتم میکنه،اینکه الان که اکثرا جوون ها سعی دارن خودشون اول ورد رابطه دوستی بشن مثلا به قصد ازدواج بعد حالا اگر خودشون به نتیجه رسیدن خانواده هارو در جریان بذارن!!از طرفی مدت زمان نامعلوم هست و حدوحدود هم ممکنه طی زمان از چهارچوب خارج شه من واقعا بااین روابط راحت نیستم وفکرمیکنم شناخت درستی هم اتفاق نمیفته حالا بااین تفاسیر به نظرتون بهترین راه ممکن چیه برای من که هم نخوام همه رو از این راه بشناسم و هم اینکه واقعا اونی رو دریافت بکنم که مدنظرمه؟؟  

1 پاسخ
مدیر سایت 3 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
شما ترس از ورود به رابطه دارید باید این ترس رو شناسایی کنین ، که دلیل اینکه ترس و مقاومت در ورود به یک رابطه دارید چیه ؟ چرا ترس از این دارید که در رابطه از چهارچوب خارج بشین ؟؟ آیا زخمی هست که برای شما یادآور میشه و شما اذیت میشین ؟؟ اگر هست باید اون زخم رو شفا بدین .
شما باید این ترس از ورود به رابطه رو در خودتون شناسایی کنین که چه دلایلی باعث این ترس شده و بعد از شناسایی ترس هاتون اونا رو بپذیرید . یعنی به پذیرش برسید که یکسری ترس ها در این زمینه برای شما وجود دارد .
پیشنهاد میکنم مقالات مربوط به رابطه را که به صورت رایگان در وب سایت در اختیار شماست مطالعه کنین
همچنین بسته آموزشی ترس و بسته آموزشی سواد رابطه عاطفی یک و سواد رابطه عاطفی دو و بسته آموزشی معنای رابطه رو تهیه کنین و با دقت گوش کنین تکنیک های زیادی در این بسته ها آموزش داده شده که می تونه به شما کمک کنه .
موفق و پیروز باشید