mehrnoosh 2 سال قبل

سلام خدا قوت میخواستم بدونم  در برابر افرادی که در خیابون متلک های جنسی میندازن جه واکنشی باید نشون داد؟ مطمئنا که در این حالت ما نباید برگردیم به خودمون ببینیم ما کجا ها همچین رفتاری داشتیم درسته؟! واقعا باید چیکار کرد در برابر همجین افرادی؟ و چیکار باید کنیم که کلامشون آزارمون نده ممنون میشم پاسخ بدبد

1 پاسخ

سلام خدمت شما . از اخرین جمله سوال شما رو جواب میدیم . اگر کلامی و رفتاری شما رو آزار میده حتما یا دقیقا اون رفتار و کلام یا مشابه اش رو انجام دادید و یا یک زخمی دارید از اون رفتار که شفا نگرفته است. 
در مقابل این افراد اگر شما ضعفی نداشته باشید یا رفتار مشابه انها ، مثلا حتی متلک به پدر و مادر ، نداشته اید فقط شاید یک نگاه شما باعث شرمساری آنها شود . 
قطعا اگر به درون خودمون نگاه کنیم ما هم مثل آنها رفتاری مشابه داشتیم که ناراحت شدیم و زخمی از ما بالا اومد که از این حرکت حالمون بد شد .پس باید اون باگ رو تو خودمون پیدا و حل کنیم  تا دیگر همچین افرادی رو یا جذب نکنیم یا از رفتارشون اصلا ناراحت نشیم.
بنا بر این اگر شما باگ مشابه این افراد رو نداشته اید و یا زخم هایتان در این مسله شفا گرفته باشد اصلا این ادمها رو جدب نمیکنید و اگر باشند هم روی شما تاثیری نخواهند داشتد . حا بگردید ببنید چرا این افراز دورتون هستن و باعث آزار شما میشوند و معنای انرا پیدا کنید.