پرسش و پاسخعدم احساس ارزشمندی در روابط
Zahra 24m 3 سال قبل

من سوالی ک ازتون دارم اینکه من ب شدت خودمو کم میبینم چون تو خانوادم منو کم دیدن و موقعی ک میخوام یه کاری کنم ک حس ارزشمندی بهم بده از اون کار فرار میکنم من باید چیکار کنم ؟ واقعا سختمه . بسته رو فعلا نمیتونم تهیه کنم یه راهکار دیگه لطفا بدین ممنونم .

1 پاسخ
مدیر سایت 3 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
سوال شما خیلی کلی بیان شده اما راهنمایی که میتونم بکنم این هست که ، اینکه شما آگاه هستین که یکسری کارهایی  هست که باعث احساس ارزشمندی شما می شود ولی از اونها فرار میکنید و انجامش نمی دهید به دلیل ترس یا مقاومت شماست باید دربیارید که ترس هست یا مقاومت و اینکه دلیلش چه موضوعی هست ، این که ما خودمون آگاه میشیم به این که باید چه کاری انجام بدیم ولی نمیتونیم اون آگاهی رو بهش عمل کنیم فقط و فقط به خاطر ترس ها و مقاومت های ذهنی ماست ، در زمینه ترس و مقاومت هم بسته آموزشی غلبه بر ترس و هم بسته آموزشی رهایی از مقاومت در وب سایت هست که به مناسبت ماه مبارک رمضان تخفیف خورده و میتونین با قیمت کمتری تهیه کنین که به طور کلی در زمینه ترس و مقاومت توضیح داده و تکنیک های زیادی رو آموزش میده که میتونه به شما خیلی کمک کنه ، همچنین مقالات خیلی خوبی در زمینه  ترس و  مقاومت در وب سایت هست که میتونین بطور رایگان ازشون استفاده کنین ، در مورد احساس ارزشمندی هم همانطور که خودتون فرمودین بسته آموزشی احساس ارزشمندی هست که پر از تکنیک های موثر برای تمرین و یادگیری احساس ارزشمندی هست و همچنین مقالات مربوط به خودشناسی که به صورت رایگان در وب سایت در اختیار شماست و میتونین ازش استفاده کنین .
موفق و پیروز باشد

Zahra 24m پاسخ داده شده 3 سال قبل

خیلي ممنونم از محبت‌تون. آره هم ترس دارم هم مقاومت . میترسم از خانوادم جدا بشم حس گناه دارم ک اونا چرا پیشرفت نکنن من پیشرفت کنم! بعدش باعث میشه همونطور خودمو پایین نگهدارم تا اونا منو تایید کنن .
همیشه بهم حس گناه میدن برای پیشرفت کردنم.... منم برا همین خودمو پایین نگهداشتم.