مدیر سایت 3 سال قبل

سلام من از بچگى پدرو مادم ازهم جدا شدن و پیش بابام بودم رفتاراى غیر نرمال پدرمو میدیدم نمیذاشت مادرمو ببینم میگفت میکشمت یا لیوان سمتم پرت میکرد بدون اینکه اشتباهى کنم چون اعتیاد داشت و توهم میزد هنوزم اعتیاد داره چند بار اقدام به ترک کرده و موفق شده ولى بازم میره سمت مواد الان که ازدواج کردم همسرمم همون طورِ اعتیاد داره چندبار ترک کرده ویعد هربار ترک هم از کاراى قبلش خجالت میکشیده و میگفت هیچوقت دیگه سمت مواد نمیرم ولى بازم رفته بعد کارگاه شفاى زخم حس میکنم بدترم شده ممنون میشم کمکم کنید🙏🏼

1 پاسخ
مدیر سایت 3 سال قبل

سلام به شما🌻
شما همچنان دارید بر اساس الگوهای قبل زندگیتون، انتخاب می کنید و ادامه میدید در واقع زخم های شما که بهتون باورهای مخرب رو انتقال دادن، شفا پیدا نکردند.
اول به شما زخم زده میشه یعنی از چیزی می رنجید و از نتیجه ی اون رنجش، باور در شما شکل می گیره که وقتی از پس یک رنجش، یک باور به وجود میاد، معمولا، باوری مخرب است و زندگی شما بر اساس اون
می چرخد.
به طور مثال شما از اعتیاد پدر زخم خوردید و شاید یه روزی از این زخم، به این نتیجه و باور رسیدید که همسر یک زن باید این ویژگی ها رو داشته باشه برای همین انتخاب های شما هم بر اساس افکاری است که باور کردید و باهاشون آشنا هستید.
لازمه فرآیند شفا رو برای تک تک زخم ها انجام بدید، تا زمانی که کار درونی نکنید مطمئناً حال خوبی رو تجربه نمی کنید و در زخم هاتون گیر می کنید برای همین لازمه فرآیند رو به شکلی که یاد گرفتید انجام بدید و توی ذهنتون پیش نرید و حتماً بنویسید، پیش رفتن توی ذهنتون و عمل نکردن و ننوشتن به نشخوار ذهنی و کلافگی تبدیل میشه.
به شما علاوه بر انجام فرآیند، بسته ی احساس ارزشمندی رو پیشنهاد میدم و علاوه بر این بسته، مقالات هم وابستگی رو حتماً حتماً مطالعه کنید.
لازمه از عادت ها و الگوهای قدیم رها بشید تا انتخاب های شما مثل یه دورِ باطل تکرار نشن.
توی این فرآیند، شناسایی و پذیرش نسبت به مشکلاتتون شما رو به جلو راهبری میکنه.
چون شما درگیر الگوهای اعتیاد و وابستگی هستید و همچنان الگوی ناجی بودن رو دارید چون به شما ناجی بودن و مراقب بودن رو یاد دادن و شما باهاش انس گرفتید و لازمه از این الگوها رها بشید و این رهایی نیازمند یه شفافیت هست.
زخم های مربوط به خانواده تون همچنین احساس رهاشدگی، هر جا به شما مسئولیت زیاد دادن، به شما ترس دادن، به شما گفتن خوب و کافی نیستید رو شناسایی کنید و فرآیند رو حتماً و حتماً انجام بدید.
خوندن ویژگی های یک فرد
هم وابسته به شما در شناسایی زخم ها و ویژگی های مربوط کمک میکنه.
از اینکه حال شما الان خوب نیست، نترسید چون طبیعی است و شما به تازگی وارد فرآیند و مسیری شدید که بیشتر از همیشه به آشفتگی های خود و زندگیتون آگاه شدید و پی بردید و فکر می کنید از پس این همه مشکل برنمیاین و درست نمیشه اما با انجام فرآیند برای هر کدوم از زخم هاتون و همراه بودن با آموزش های دیگر ما بنابر نیازتون و پیش رفتن توی این مسیر، تجربه های خوشایندی را خواهید داشت.
با آرزوی بهترینها برای شما🙏🏼🌻