پرسش و پاسخخیانت همسر
Lida 3 سال قبل

سلام وقتتون بخیر.من توی اخرین کارگاه شفای زخم ها شرکت کردم.یه سوال داشتم ازتون.من چند ساله که ازدواج کردم و با تمرینها متوجه شدم که من با توجه به کمبود ها و مشکلاتی که داشتم همسرم رو انتخاب کردم و نتونستم درست و قوی زندگی کنم.همسرم با معیار های من خیلی متفاوته و علاوه بر اون خیانت هم دیدم ازش. و توی زندگی خیلی ازیت شدم.سوالم اینه که با توجه به این که ایراد از منم بوده به خاطر انتخاب اشتباه باید خودمو ببخشمو توی زندگی بمونم؟؟ یا اینکه رها کنم و برم دنبال خواسته هام.باتوجه به اصرارهای همسرم سر دوراهی موندم….

1 پاسخ
مدیر سایت 3 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
خیلی خوبه که متوجه شدین انتخابتون بر اساس کمبود ها و مشکلات خودتون بوده در واقع به این موضوع واقف شدین که ایراد فقط از طرف مقابل نیست بلکه شما هم باگ ها و سایه هایی دارید که تا به حال ندیده بودینشون . اما حالا که متوجه باگ ها و سایه هاتون شدین شروع کنین به تمیرین و نوشتن تمام باگ ها و سایه هایی که در رابطه با ایشون داشتین و یکی یکی تمام باگ ها و سایه هاتونو ببینید و به پذیرشش برسید و شروع کنین به شفادهی و بخشش خودتون به خاطر زخم هایی که زدین و آدم هایی که بهتون زخم زدن ، شما به زندگینتون در حال حاضر با این آگاهی جدیدی که دارید به نظر من ادامه بدین و شروع کنین به کار کردن روی خودتون و تغییر ارتعاش خودتون من مطمئن هستم که با تغیر درونی شما همسرتون هم اگر هم مسیر واقعی زندگی شما باشه تغییر میکنه و با شما هم ارتعاش خواهد شد و کنارتون خواهد موند .
در ضمن روی زخم خیانت هم عمیق تر بشین و کار کنین چون ما وقتی خیانت میبینیم که یا خودمون خیانت کرده باشیم و قبلا این زخم رو به کسی زده باشیم یا اینکه زخمی از خیانت داشته باشیم و اونو شفا نداده باشیم .
همچنین به شما پیشنهاد میکنم برای اینکه بتونین در روابطتون با همسرتون درست و صحیح رفتار کنین و رابطه خوبی با همسرتون داشته باشین حتما بسته های آموزشی سواد رابطه عاطفی 1 و سواد رابطه عاطفی 2  و معنای رابطه رو تهیه کنین ، کلی تکنیک های مفید داخل این بسته ها هست که میتونه خیلی زیاد به شما کمک کنه .
موفق و پیروز باشین .

مدیر سایت پاسخ داده شده 3 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
اینکه شما بر اساس زندگی مشترکی که با همسرتون داشتین و شناختی که از درونیات خودتون دارید ، خودتون این تصمیم رو گرفتین که با همسرتون ادامه ندید ، تصمیم شماست و قابل تامل اما اینکه شما بر اساس گفته های دیگران بخواین تصمیم بگیرید ، شما بیشتر گمراه می شوید چرا که شما الان به دنبال این هستین که بقیه شما رو تایید کنند و بگن این کار درست ترین کاریه که میتونی انجام بدی ، شما الان فقط به دنبال تصدیق گرفتن از دیگران هستین که اینو دریافت کنین که شما دارین درست ترین کار ممکن رو انجام می دهید و زیر بنای این فکر میتونه خیلی چیزا باشه : تایید طلبی ، توجه طلبی ، مظلوم نمایی و ..........
دیگران از ریز جریانات زندگی شما و همسرتون و درونیات شما و همسرتون مطلع نیستند . پس نظر دیگران منبع خوبی برای تصمیم گیری نیست . من مطمئن هستم که همچنان شما کلی باگ ها و سایه هایی دارید که آن ها رو ندیدین و دارید اون ها رو روی همسرتون فرافکنی میکنین . اما در مورد جدا شدن از همسرتون اگر واقعا مصمم هستین و تصمیمتون جدی هست ، تنها کسی که میتونه به شما در تصمیم گیری کمک کنه راهبر و راهنماتون هست .
موفق و پیروز باشید

Lida پاسخ داده شده 3 سال قبل

خیلی ممنون از پاسختون..اما من با وجود اینکه باگهامو میدونم اما اصلاا احساس رضایت در کنار همسرم ندارم با توجه به مشکلاتی ‌که برام به وجود اورده...و اینکه اطرافیانم خیلی به من میگن که موندن توی این زندگی اشتباست...و یه جورایی خودمم میدونم اما تصمیم گیری برام خیلی سخته...

Lida پاسخ داده شده 3 سال قبل

خیلی ممنون از پاسختون..اما من با وجود اینکه باگهامو میدونم اما اصلاا احساس رضایت در کنار همسرم ندارم با توجه به مشکلاتی ‌که برام به وجود اورده...و اینکه اطرافیانم خیلی به من میگن که موندن توی این زندگی اشتباست...و یه جورایی خودمم میدونم اما تصمیم گیری برام خیلی سخته...