پرسش و پاسخدسته بندی: شفای زخمسایه , فرافکنی یا عقده ؟؟؟
در ابتدای راه 3 سال قبل

وقتی کسی که باهاش تو رابطه هستم کاری خلاف میل من ( نه کار غیر اخلاقی و بد بلکه یه کاری که از دید عموم مردم عادیه ) انجام میده , در من یه حس تنفر ایجاد میشه که فکرمو درگیر میکنه و ارامشمو بهم میریزه , برای جبران یا تسکین سعی میکنم به هر نحو شده ( با بی توجهی , بد اخلاقی , سرد شدن و گاهی بد دهنی ) طرف مقابلمو متوجه کنم که نباید اون کارو میکرده .
قسمت فاجعه بارش اینه که بعد از اینکه حس پشیمونی و ضعف رو از طرف مقابلم دریافت میکنم اون حس تنفر فروکش میکنه و گاها حتی جاشو به دلسوزی میده !
در بیشتر موارد نه تنها طرف مقابلم نمیدونه چرا من ازش عصبانیم بلکه خودمم نمیدونم !
چیزی که میدونم اینه که ذهن مریض من میخواد ادمای اطرافشو محصور و زندانی کنه و تحت سلطه خودش دربیاره
درضمن من کارگاه شفای زخم رو شرکت کردم
ممنون از فراز عزیز و دستیاران محترم
25 سالمه

1 پاسخ
مدیر سایت 3 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
این که شما از کاری که طرف مقابلتون انجام میده عصبی میشین و تنفر در شما میاد بالا شک نکنین که همون یکی از زخم های شماست در واقع طرف مقابلتون با اون کار دست گذاشته روی زخمتون و شما چون دردتون گرفته برای فرار از درد خودتون فرافکنی میکنید روی طرف مقابلتون و رفتارهای سرد از خودتون نشون میدین که طرف مقابلتون رو تنبیه کنین در صورتی که در حال تنبیه و انتقام از خودتون هستین .
شما باید خوشحال باشین که کسی هست که باگ ها و سایه های درونیتون رو داره به شما نشون میده . شما از خودتون عصبانی هستین از دست خودتون متنفر هستین این رو انداختین روی طرف مقابلتون .
لطفا روند شفای زخم ها رو که در کارگاه آقای قورچیان توضیح دادن قدم به قدم در مورد ایشون انجام بدین . و تمام کارهای طرف مقابلتون که شما رو اذیت میکنه  رو بنویسید و یکی یکی در خودتون عمیق بشین و درش بیارید .
با کار درونی و عمق زدن و انجام روند شفا و بخشش تمام این سایه ها و زخم ها از بین میره و حالتون خوب میشه .
در پناه خداوند موفق و پیروز باشید .