0079969097 3 سال قبل

سلام. وقت بخیر. من بسته راهبری نیروی جنسی رو دارم گوش میدم و امشب فایل 18 بودم. توی این فایل دقیقه هجدهم آقای قورچیان گفتن که اگر شما در طول روز گناه نکنید و روح باهاتون آشتی باشه بین ساعت 2 تا 3 نصف شب صدای روح رو می شنوید و از خواب بیدارتون می کنند. من الان این سوال برام پیش اومده یعنی اگر بین ساعت 2 تا 3 نصف شب از خواب بیدار نشیم روح از ما آزرده هست؟ یا مقصود آقای قورچیان چیز دیگه ای هست؟

1 پاسخ
مدیر سایت 3 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
نکته ای که اینجا اهمیت داره و شما باید بدونین این هست که شما نباید با ذهنتون این موضوع رو کنترل کنین و منتظر باشین که ساعت 2تا 3 شب از خواب بیدار بشید . کنترل ذهن برای شما در مسیری که دارید حرکت میکنید اختلال ایجاد می کند .
بیدار شدن در نیمه شب یکی از علامت ها و نشانه هایی که وقتی روح شما با شما همراهه شما می تونین نیمه شب بهتر از خواب بیدار بشین و به گفتگو با روحتون بپردازید و به شما پیام می رسد از روحتون . اما این یکی از نشانه هاست و قرار نیست که اگر اتفاق نیفتاده براتون هنوز شما شروع کنین با ذهنتون کنترلش کنین چون اینجوری بیشتر در مسیری که در حرکت هستین اختلال ایجاد میشه .
با ذهنتون کنترل نکنین و بیشتر مراقبه کنین و با روحتون حرف بزنین وقتی بیشتر به روحتون نزدیک بشین و دیگه کنترل نکنین میبینید که براتون اتفاق می افتد .
و اینکه در مراقبه هاتون از روحتون و خداوند بخواین که با شما همراه بشه و با شما حرف بزنه و به شما نشونه و پیام بده .
موفق و پیروز باشید