مدیر سایت 4 سال قبل

از دیروز مدام نیرویی درونم به من میگه تو خسته ایی و بدن ضعیفی داری و باید استراحت کنی😁😥
امروز اینقدر این فشار زیاد بود ک ساعت ۱۱:۳۰به زور تونستم چشمامو باز کنم در صورتیکه من ساعت ۱۰شب قبلش خوابیده بودن و مدام توی خواب میببنم که داخل سمینار نشستم و دارم رو زخمام کار میکنم اما در اصل هیچ فعالیتی جز خواب نمیتونم انجام بدم.میشه بگید علتش چی میتونه باشه؟ برون ریزی داره ؟؟

1 پاسخ
مدیر سایت 4 سال قبل

سلام به شما🌹
اینها مقاومت ذهن شما هستن در واقع زمانی که ما وارد مسیر آگاهی میشیم چون سالهای زیادی به این شکل زندگی نکردیم و برامون آشنا نیست، ذهنمون مقاومت میکنه و موانع رو پیش روی ما قرار میده حالا برای هر آدمی ممکنه این مقاومت به شکل های متفاوتی بروز کنه که برای شما به شکل خوابیدن و ضعف و همچنین گفتگوهای ذهنی ای مثل نمی تونم و نمیشه، خودش رو نشون میده.
و از طرف دیگه خواب هایی که می بینید پیام هایی از طرف ناخودآگاه شما هستن که میل به آگاه شدن دارن. روح شما تمایل و آمادگی آگاه شدن رو داره برای همین براتون نشونه میفرسته.
به عبارتی مسیر رشد، فردیت و آگاهی یا مسیر شفا در ابتدا ممکنه با تضادهایی همراه باشه؛ جنگ بین ذهن(مقاومت) و روح و کار این مسیری که واردش شدیم صلح این دو و بیداری و. هشیاری نسبت به هر چیزی که ازش فرار می کردیم، هست.
لازمه موضوع و ماهیت مقاومت رو بشناسید تا بتونید مقاومت های درونی خودتون رو شناسایی کنید و بهشون آگاه بشید و بعد از شناخت، برخلاف اون ها عمل کنید تا بر مقاومت هاتون غلبه کنید.
با عمل کردن و حرکت توی مسیر میتونید بر مقاومت هاتون غالب بشید و پیام هایی که از ناخودآگاه می گیرید رو به حیطه ی آگاهی بیارید.
پیشنهاد میکنم بسته ی رهایی از مقاومت رو تهیه کنید و همچنین به مقاله های مقاومت ما در وبسایت رجوع کنید.
با آرزوی بهترینها برای شما🌻