مدیر سایت 4 سال قبل

 سلام ی سوال دارم
 اینکه طرف مقابل در موقعیت روز زن فقط با ی شاخه گل قدردانی میکنه.و توقعی که من ازش دارم خیلی بیشتره
 اینطوری احساس میکنم رابطه کسل کنندس یا اینکه احساس ارزشمند بودن ندارم
 باید چکار کنم

2 پاسخ
مدیر سایت 4 سال قبل

سلام به شما🌹
اینکه انتظار شما از طرف مقابلتون بیشتر از اینهاست به این معنیه که شما نقص انتظار و توقع رو دارید و در حال تجربه کردن عشق نیستید چون عشق یعنی من در مقابل هر کاری که انجام میدم توقعی ندارم در واقع عشق بلاعوض را تجربه نمی کنید.
یکی از مواردی که مانع تجربه ی عشق بدون قید و شرط و نقص انتظار میشه یه ویژگی یا نقص دیگه هست به نام دوست نداشتن خود، یاد نگرفتیم به خودمون عشق بورزیم و بهمون یاد دادن ارزشمند بودن منوط به وجود عوامل بیرونی و یک آدم دیگه هست، خودمون رو دوست نداریم و برای خودمون ارزش درونی قائل نیستیم برای همین منتظریم از بیرون انتظاراتمون برآورده بشه.
و اینکه از این نوع محبت احساس کسل کننده بودن و بی ارزشی رو می گیرید برای اینکه از درون احساس ارزشمندی و عشق نسبت به خودتون پیدا نکردید و منتظر یه عامل بیرونی برای خود هستید تا ارزشمند جلوه کنید.
یعنی یه سری عوامل که از بیرون به شما احساس ارزش بِدن و از اونجایی که توقعات شما اجرا نشه با حال بد رو به رو میشید چون از درون دچار خلأ هستید.
لازمه برید و زخم های مربوط به احساس بی ارزشی(هر جا که بی ارزش شدید و به شما احساس کافی بودن ندادن و همچنین جاهایی که دیگران رو با ملاک های بیرونی ارزش گذاری کردید) رو شناسایی کنید و فرآیند شفا رو انجام بدید.
توصیه می کنم به مقاله های هم وابستگی به خصوص دو مقاله ی هم وابستگی و احساس ارزشمندی، هم وابستگی و مراقبت از خود رجوع کنید.
همچنین بسته ی احساس ارزشمندی رو تهیه کنید، تکنیک ها و آگاهی موجود در این بسته به شما کمک میکنه.
برای آشنایی بااین بسته به توضیحات کامل بسته که در وب سایت موجود هست مراجعه کنید.

مدیر سایت پاسخ داده شده 4 سال قبل

ممنون از پاسخگویی در مقابل روز مرد باید چکار کنم؟مقابله به مثل کنم .خیلی دوس دارم گله کنم یا خاسته هامو بگم بهش اما نمیتونم؟تا حالا که یکسال گدشته هنو کاری برام نکرده .ممنون

مدیر سایت 4 سال قبل

با سلام🌟
شما باید در ابتدا روی توقع خودتون کار کنید البته این که همسر شما قدر دان باشه خیلی خوبه اما اینکه شما بخواهید کاری رو انجام بدید ودر برابرش توقع داشته باشید درست نیست وبه قول آقای قورچیان “توقع توقف میاره” ودیگه اینکه برای حفظ این رابطه دست از مقاومت بردارید وبا همسرتون گفتگو کنید و خواسته هاتون رو بیان کنید لطفاً مقاله مربوط به مقاومت رو در سایت مطالعه کنید وهمینطور برای آگاهی بیشتر نسبت به خصوصیت مردها از مطالعه مقاله های کهن الگوها غافل نشید مطمئناً خیلی کمکتون میکنه
موفق باشید